Wysyłka i zwroty

Czas realizacji

Realizacja Twojego zamówienia może potrwać do 4 tygodni (tj. 28 dni). Dokładny czas realizacji poznasz podczas ustalania szczegółów ze Sprzedawcą. Czas oczekiwania zależy od ilości zamówień i wiąże się z koniecznością przygotowania makramy zgodnej z indywidualnymi preferencjami Kupującego.

Pakowanie

Twoje zamówienie zostanie spakowane w pudełko kartonowe i zabezpieczone odpowiednim wypełnieniem w postaci wełny drzewnej, wypełnienia papierowego i/lub folii bąbelkowej.

Wysyłka

Możesz swój produkt odebrać osobiście pod adresem: Ludwików 13, 21-077 Spiczyn.

Jeżeli zdecydujesz się na doręczenie, towar jest wysyłany na adres podany podczas składania zamówienia. Sklep jest zobowiązany do dostarczenia zamówienia Kupującemu do 30 dni od złożenia zamówienia. Produkty są dostarczane za pośrednictwem firmy SENDIT. Koszty dostawy ponosi Sprzedawca.

Zwrot

Masz prawo do zwrotu produktu/produktów w terminie 14 dni od jego otrzymania. W tym celu należy uzupełnić formularz zwrotu towaru oraz wysłać go razem z produktem i wydrukowaną fakturą VAT na adres: Plecianki Anna Kloz Ludwików 13 21-077 Spiczyn. Pieniądze zostaną zwrócone na numer konta bankowego, z którego zostało opłacone zamówienie. Więcej informacji na temat zwrotów znajdziesz w Regulaminie Sklepu.

Makrama - Sklep Internetowy Plecianki to miejsce, w którym znajdziesz autorskie produkty wykonane ręcznie techniką makramy. Naturalne torebki i dodatki do wnętrz ze sznurka.
Informacje
Zakupy
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram