Sklep Makrama

Sklep internetowy
z makramą

Cześć! Cieszę się, że tu trafiłeś. Jeżeli lubisz naturalne materiały, oryginalność w modzie i klimatyczne wnętrza, na pewno znajdziesz w moim sklepie coś dla siebie.

Wszystkie produkty, które tu zobaczysz są autorskim rękodziełem. Większość z nich zaprojektowałam od początku do końca, a część jest inspiracją, do której dodałam coś od siebie. Nie kupisz identycznych makram w innych sklepach, chyba, że ktoś będzie się na nich wzorował. Sznurek 100% bawełny i drewniane korale stają się powoli znakiem rozpoznawczym Plecianek.

To Ty tu jesteś bohaterem. Zależy mi, żeby moje makramy pomogły Ci wyrażać siebie i podkreślać swoją indywidualność, dlatego... Każdy projekt dopasuję do Twojego stylu lub wnętrza. Potraktuj moje produkty jako bazę. Prezentuję projekt, ale efekt końcowy zależy od Ciebie. Rozmiar, kolor, długość, wszystko dobierasz do swoich upodobań.

Moje makramowe produkty

Zapisz się na newsletter

Poinformuję Cię o nowościach i promocjach, ale nie tylko. Dam też znać o inspiracjach na blogu i napiszę trochę o wewnętrznej równowadze. Zapisz się i sprawdź. To całkowicie bezpłatne.

Blog - inspiracje i pielęgnacja makramy

Mam dla Ciebie kilka makramowych wskazówek i inspiracji

Poznaj bliżej Sklep z Makramą Plecianki

Moją pasją jest makrama. Sklep powstał dla osób, które lubią otaczać się wyjątkowymi przedmiotami. Tworzę torebki boho inspirowane naturą, łapacze snów do dziecięcych pokoi oraz makramy ścienne. Wszystkie ze sznurka w pełni bawełnianego, czyli przyjaznego alergikom i środowisku naturalnemu.

Do zabezpieczania rękodzieła używam naturalnego krochmalu i perfum do makram. Krochmal zapewnia sztywność i odporność na odkształcenia tym elementom, które tego wymagają. Perfumy za to, oprócz kwiatowego zapachu, pozytywnie wpływają na utrzymanie czystości sznurka.

Wartości ważne dla Plecianek

Podczas tworzenia staram się maksymalnie wykorzystać naturalne materiały i wybierać te, które ulegają biodegradacji. Cenię przedmioty, na które ktoś poświęcił swój czas i które są niepowtarzalnym dziełem rąk, zbliżają do natury. Dlatego takie oferuję.

Misja Plecianek

Chcę, żeby moje makramy pomagały Klientom budować niepowtarzalny klimat i wyrażać modą własną indywidualność.

Jesteś ciekawy, jak tworzę produkty? Zajrzyj do wpisu: Jak wygląda proces tworzenia makramy?

Makrama - Sklep Internetowy Plecianki to miejsce, w którym znajdziesz autorskie produkty wykonane ręcznie techniką makramy. Naturalne torebki i dodatki do wnętrz ze sznurka.
Informacje
Zakupy
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram