Darmowa dostawa

3 zakładki do książki z makramy

Naturalne i pięknie pachnące zakładki do książki z makramy. Rękodzieło specjalnie dla Ciebie.

100% bawełny
Customizacja
Darmowa dostawa

50,00 

Zamów Produkt

Skompletuj swój zestaw 3 zakładek do książki z makramy

Wprowadź do swojego relaksu z książką naturalne materiały. Moje zakładki to połączenie sznurka 100% bawełny ze sznurkiem ozdobnym. Perfumy do tkanin zapewniają im piękny zapach, który utrzymuje się przez długi czas. Oprócz tego zabezpiczają zakłądki przed pyleniem i brudzeniem. Wystarczy, że wybierzesz swój ulubiony kolor sznurka i wzory, które najbardziej Ci odpowiadają, a ja zrobię zakładki specjalnie dla Ciebie.

Wykorzystuję w swoim rękodziele bawełnę, ponieważ leży mi na sercu kondycja naszej planety, a dodatkowo bawełniane włókna są przyjazne alergikom. Jeżeli podobnie jak ja lubisz być eko, kup swoje zakłądki w mojej pracowni rękodzieła. Zestaw 3 zakładek umożliwi Ci obdarowanie innych miłośników czytelnictwa ze swojego otoczenia.

Zakładki do książki z makramy - użyte materiały:

  • sznurek skręcany, 100% bawełny
  • ozdobny sznurek

Zakładki do książki z makramy - wymiary:

  • długość: ok. 20 cm

Wszystkie szczegóły omówimy podczas składania zamówienia. Sprawdź, jak czyścić dzieła z makramy 👉 Czyszczenie makramy - kilka trików

Sprawdź moje umiejętności na Instagramie. Tworzę ten profil również dla Ciebie 🙂

Darmowa dostawa

Zamów produkt

Zamawiany produkt
3 zakładki do książki z makramy

50,00 

Formularz zamówienia

Dlaczego zamawiasz przez formularz?

Zanim zacznę tworzyć dla Ciebie produkt, muszę poznać Twoje oczekiwania. Napisz jaki kolor i wielkość Cię interesuje, a w przypadku łapacza również napis. W ciągu jednego dnia otrzymasz ode mnie odpowiedź.

Po złożeniu zamówienia wyślę Ci fakturę do opłacenia i przystąpię do pracy. Realizacja trwa do 2 tygodni, ale jeśli zależy Ci na czasie, na pewno się dogadamy.

Inne produkty z makramy

Makrama - Sklep Internetowy Plecianki to miejsce, w którym znajdziesz autorskie produkty wykonane ręcznie techniką makramy. Naturalne torebki i dodatki do wnętrz ze sznurka.
Informacje
Zakupy
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram