Darmowa dostawa

Zakładka do książki Makrama

Pięknie pacznąca zakładka do książki. Makrama umili czytanie Tobie lub osobie, której ją sprezentujesz.

100% bawełny
Customizacja
Darmowa dostawa

19,00 

Zamów Produkt

Ręcznie robiona zakładka do książki makrama

Stworzę zakładkę do książki w Twoim ulubionym kolerze i wybranym przez Ciebie wzorze. Zapomnij o dostosowywaniu się do dostępnych na rynku produktów. Ja dostosuję swój projekt do Twoich preferencji. Czytaj książki w towarzystwie rękodzieło, wykonanego specjalnie z myślą o Tobie.

Tworzę zakładki do książek ze sznurka 100% bawełnianego, skręcanego. Ten rodzaj sznurka pozwala na rozczesywanie, a tym samym urozmaica wygląd zakładek. Włókna bawełny są ekologiczne i przyjazne alergikom. Dodatkowo zabezpieczam je perfumami do tkanin, ograniczającymi pylenie się sznurka. Przy okazji zapewniają one rękodziełu ochronę przed brudzeniem i pięknie pachną.

Oferuję również zakładki w zestawach, dzęki którym możesz zaoszczędzić. Na pewno znajdzie się ktoś, kogo ucieszy zakładka od Ciebie.

Zakładka do książki Makrama - użyte materiały:

  • sznurek skręcany, 100% bawełny
  • ozdobny sznurek

Zakładka do książki Makrama - wymiary:

  • długość: ok. 20 cm

Wszystkie szczegóły ustalimy podczas składania zamówienia. Czeka u mnie Twoja ulubiona zakładka do książki. Makrama to coś więcej niż sznurek. To dzieła, w które wkładam serce, czas i pasję. Zobaczysz to zamawiając u mnie. Sprawdź na blogu, jak czyścić dzieła z makramy 👉 Czyszczenie makramy - kilka trików

Sprawdź moje umiejętności na Instagramie. Tworzę ten profil również dla Ciebie 🙂

Darmowa dostawa

Zamów produkt

Zamawiany produkt
Zakładka do książki Makrama

19,00 

Formularz zamówienia

Dlaczego zamawiasz przez formularz?

Zanim zacznę tworzyć dla Ciebie produkt, muszę poznać Twoje oczekiwania. Napisz jaki kolor i wielkość Cię interesuje, a w przypadku łapacza również napis. W ciągu jednego dnia otrzymasz ode mnie odpowiedź.

Po złożeniu zamówienia wyślę Ci fakturę do opłacenia i przystąpię do pracy. Realizacja trwa do 2 tygodni, ale jeśli zależy Ci na czasie, na pewno się dogadamy.

Inne produkty z makramy

Makrama - Sklep Internetowy Plecianki to miejsce, w którym znajdziesz autorskie produkty wykonane ręcznie techniką makramy. Naturalne torebki i dodatki do wnętrz ze sznurka.
Informacje
Zakupy
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram