Darmowa dostawa

Makramowa zakładka do książki dla dzieci

Zakładka do książki dla dzieci, która pomoże zachęcić je do czytania. To idealny pomysł na prezent dla dzieci na zakończenie roku szkolnego.

100% bawełny
Customizacja
Darmowa dostawa

19,00 

Zamów Produkt

Ręcznie robiona zakładka do książki dla dzieci

Zakładka do książki dla dzieci, wykonana techniką makramy. Dopasuję zakładkę do Twoich potrzeb i preferencji dziecka. Możesz wybrać ulubiony kolor i rozmiar, na którym Ci zależy. W zestawie taniej - sprawdź ofertę zestawu 3 zakładek dla dzieci.

Tworzę zakładki ze sznurka skręcanego 100% bawełniany o średnicy 1.5 mm. Wybieram bawełnę bez żadnych sztucznych domieszek, ponieważ jest ona przyjazna środowisku oraz alergikom. Zabezpieczam rękodzieło pięknie pachnącymi perfumami do makramy. To skuteczny sposób na zwiększenie odporności sznurka w obliczu zabrudzeń i pylenia się. Piękny zapach umila korzystanie z moich produktów. Drewniany koralik z namalowaną buzią urozmaica zakładkę. To najbardziej dziecięcy akcent całego projektu.

Zakładka do książki dla dzieci - użyte materiały:

  • drewniany koralik
  • sznurek skręcany, 100% bawełny
  • ozdobny sznurek

Zakładka do książki dla dzieci - wymiary:

  • długość: ok. 20 cm

Podczas składania zamówienia wybierzesz preferowany kolor i rozmiar. Sznurki renomowanych producentów zapewniają duży wybór kolorystyczny. Stworzę zakładkę do książki dla dzieci dokładnie taką, jakiej pragną. Na moim blogu znajdziesz praktycznbe porady dotyczące czyszczenia rękodzieła z makramy 👉 Czyszczenie makramy - kilka trików

Sprawdź moje umiejętności na Instagramie. Tworzę ten profil również dla Ciebie 🙂

Darmowa dostawa

Zamów produkt

Zamawiany produkt
Makramowa zakładka do książki dla dzieci

19,00 

Formularz zamówienia

Dlaczego zamawiasz przez formularz?

Zanim zacznę tworzyć dla Ciebie produkt, muszę poznać Twoje oczekiwania. Napisz jaki kolor i wielkość Cię interesuje, a w przypadku łapacza również napis. W ciągu jednego dnia otrzymasz ode mnie odpowiedź.

Po złożeniu zamówienia wyślę Ci fakturę do opłacenia i przystąpię do pracy. Realizacja trwa do 2 tygodni, ale jeśli zależy Ci na czasie, na pewno się dogadamy.

Inne produkty z makramy

Makrama - Sklep Internetowy Plecianki to miejsce, w którym znajdziesz autorskie produkty wykonane ręcznie techniką makramy. Naturalne torebki i dodatki do wnętrz ze sznurka.
Informacje
Zakupy
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram