Darmowa dostawa

Łapacz snów ze sznurka "Sasanka"

Duży, a przy tym delikatny łapacz snów ze sznurka bawełnianego.

100% bawełny
Customizacja
Darmowa dostawa

190,00 

Zamów Produkt

Naturalnie delikatny dodatek do wnętrz

Sasanka to łapacz snów ze sznurka. Projekt jest inspirowany kwiatem o tej samej nazwie - sasanką zwyczajną. Delikatne, geometryczne wypełnienie obręczy dodaje makranie lekkości, a rozczesywane elemnty wokół niej urozmaicają całość.

Bawełniany sznurek jest miękki w dotyku i przyjazny alergikom. Do usztywnienia sznurka skręcanego, który rozczesuję, używam naturalnego, przygotowanego własnoręcznie krochmalu. Cały łapacz zabezpieczam perfumami do tkanin o przyjemnym zapachu. Jest on też dodatkową barierą przed osiadaniem kurzu.

Makrama - użyte materiały:

  • metalowa obręcz
  • sznurek pleciony, 100% bawełny
  • sznurek skręcany, 100% bawełny
  • tasiemki

Wymiary łapacza snów:

  • średnica obręczy: 50 cm
  • długość makramy (bez uchwytu): 120 cm

Po złożeniu zamówienia skontaktuję się z Tobą. Wybierzesz kolorostykę i rozmiar łapacza snów ze sznurka, który wpasuje się w Twoje wnętrza. Wykonam Sasankę specjalnie dla Ciebie, z pasją i dbałością o detale. Sprawdź, jak dbać o makramę 👉 Jak dbać o makramę po jej rozpakowaniu? Przepis na krochmal

Zobacz mój profil na Instagramie. Jestem tam również dla Ciebie 🙂

Darmowa dostawa

Zamów produkt

Zamawiany produkt
Łapacz snów ze sznurka "Sasanka"

190,00 

Formularz zamówienia

Dlaczego zamawiasz przez formularz?

Zanim zacznę tworzyć dla Ciebie produkt, muszę poznać Twoje oczekiwania. Napisz jaki kolor i wielkość Cię interesuje, a w przypadku łapacza również napis. W ciągu jednego dnia otrzymasz ode mnie odpowiedź.

Po złożeniu zamówienia wyślę Ci fakturę do opłacenia i przystąpię do pracy. Realizacja trwa do 2 tygodni, ale jeśli zależy Ci na czasie, na pewno się dogadamy.

Inne produkty z makramy

Makrama - Sklep Internetowy Plecianki to miejsce, w którym znajdziesz autorskie produkty wykonane ręcznie techniką makramy. Naturalne torebki i dodatki do wnętrz ze sznurka.
Informacje
Zakupy
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram