Darmowa dostawa

Łapacz snów dla dzieci "Królik"

Łapacz snów dla dzieci, nawiązujący do zwierzątek, które tak kochają, to prezent trafiony w dziesiątkę.

100% bawełny
Customizacja
Darmowa dostawa

90,00 

Zamów Produkt

Spraw dziecku miłą niespodziankę

Naturalna makrama do pokoju dziecięcego. Łapacz snów dla dzieci jest lekki i śmiało można go powiesić w każdym miejscu: nad łóżkiem, na szafie i na ścianie, z użyciem zwykłych haczyków na przyssawkę. Pokój dziecięcy zyska dzięki niemu więcej przytulności i bajkowego klimatu.

Wykonuję rękodzieło z naturalnych materiałów. Wykorzystuję sznurek w 100% bawełniany od sprawdzonych producentów. Dzięki temu zapewniam Ci bardzo duży wybór kolorystyczny. Łączę elementy drewniane z bawełną i zabezpieczam je  perfumami do makramy. Nadają łapaczowi piękny zapach i tworzą dodatkową barierę, utrudniającą przyleganie kurzu do sznurka.

Na zdjęciu widzisz przykładowy łapacz snów dla dzieci. Możesz zmienić jej kolor lub rozmiar w zależności od swoich potrzeb. Zrobię go ręcznie specjalnie dla Ciebie. Otrzymasz produkt powstały z pasji.

Łapacz snów dla dzieci - użyte materiały:

  • drewniana obręcz
  • sznurek pleciony, 100% bawełny
  • drewniane korale

Wymiary markramy:

  • średnica obręczy: 23 cm
  • długość makramy (bez uchwytu): 90 cm

Po złożeniu zamówienia skontaktuję się z Tobą. Wtedy ustalimy, jak dokładnie ma wyglądać Twój  łapacz snów dla dzieci. Sprawdź, jak dbać o makramę 👉 Jak dbać o makramę po jej rozpakowaniu? Przepis na krochmal

Sprawdź moje umiejętności na Instagramie. Tworzę ten profil również dla Ciebie 🙂

Darmowa dostawa

Zamów produkt

Zamawiany produkt
Łapacz snów dla dzieci "Królik"

90,00 

Formularz zamówienia

Dlaczego zamawiasz przez formularz?

Zanim zacznę tworzyć dla Ciebie produkt, muszę poznać Twoje oczekiwania. Napisz jaki kolor i wielkość Cię interesuje, a w przypadku łapacza również napis. W ciągu jednego dnia otrzymasz ode mnie odpowiedź.

Po złożeniu zamówienia wyślę Ci fakturę do opłacenia i przystąpię do pracy. Realizacja trwa do 2 tygodni, ale jeśli zależy Ci na czasie, na pewno się dogadamy.

Inne produkty z makramy

Makrama - Sklep Internetowy Plecianki to miejsce, w którym znajdziesz autorskie produkty wykonane ręcznie techniką makramy. Naturalne torebki i dodatki do wnętrz ze sznurka.
Informacje
Zakupy
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram