Darmowa dostawa

Kwietnik z makramy

Kwietnik z makramy, dzięki któremu zwolnisz miejsce na parapetach. Niepowtarzalna i funkcjonalna ozdoba do domu oraz na zewnątrz. Urozmaicaj swoje przestrzenie z wyjątkowymi dodatkami.

100% bawełny
Customizacja
Darmowa dostawa

50,00 

Zamów Produkt

Kwietnik z makramy dla osób kochających naturalność

Jeśli tak jak ja, uwielbiasz naturalne, przyjazne środowisku materiały, mój kwietnik Ci się spodoba. Do jego tworzenia używam sznurka 100% bawełnianego. Prezentuję Ci autorski projekt, który dopasuję do Twoich preferencji. Wybierz kolor i wielkość kwietnika, a ja go dla Ciebie wykonam. Jest on też ciekawym i oryginalnym pomysłem na prezent.

Korzystam ze sznurków wiodących marek, które są dostępne w bogatej palecie kolorystycznej. Dzięki temu dopasowanie barwy do konkretnej przestrzeni nie jest żadnym problemem. Kwietniki zabezpieczam perfumami do tkanin, dzięki czemu pięknie pachną i są bardziej odporne na zabrudzenia przed dłuższy czas.

Kwietnik z makramy - użyte materiały:

  • drewniana obręcz
  • sznurek pleciony, 100% bawełny

Wymiary kwietnika:

  • całkowita długość (bez doniczki): 110 cm

Po złożeniu zamówienia skontaktuję się z Tobą i ustalimy wszystkie szczegóły. Stworzę kwietnik z makramy specjalnie dla Ciebie. Wskazówki dotyczące czyszczenia znajdziesz na blogu 👉 Czyszczenie makramy - kilka trików

Sprawdź moje umiejętności na Instagramie. Tworzę ten profil również dla Ciebie 🙂

Darmowa dostawa

Zamów produkt

Zamawiany produkt
Kwietnik z makramy

50,00 

Formularz zamówienia

Dlaczego zamawiasz przez formularz?

Zanim zacznę tworzyć dla Ciebie produkt, muszę poznać Twoje oczekiwania. Napisz jaki kolor i wielkość Cię interesuje, a w przypadku łapacza również napis. W ciągu jednego dnia otrzymasz ode mnie odpowiedź.

Po złożeniu zamówienia wyślę Ci fakturę do opłacenia i przystąpię do pracy. Realizacja trwa do 2 tygodni, ale jeśli zależy Ci na czasie, na pewno się dogadamy.

Inne produkty z makramy

Makrama - Sklep Internetowy Plecianki to miejsce, w którym znajdziesz autorskie produkty wykonane ręcznie techniką makramy. Naturalne torebki i dodatki do wnętrz ze sznurka.
Informacje
Zakupy
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram