Darmowa dostawa

Dekoracja ścienna makrama "Firletka"

Makrama wykonana ręcznie zgodnie z Twoimi preferencjami. Naturalny dodatek do domu i biura. Wprowadź niepowtarzalny klimat do swojej przestrzeni.

100% bawełny
Customizacja
Darmowa dostawa

170,00 

Zamów Produkt

Dekoracja ścienna dla miłośników stylu boho i nie tylko

Technika makramy przeżywa swoje odrodzenie. Lubisz dodatki do domu wykonane ręcznie? Cenisz sobie naturalne materiały i chcesz wprowadzić do swojej przestrzeni więcej indywidualnego charakteru? Moje produkty w tym właśnie pomagają. Projekty dopasowuję do preferencji Klienta, to on jest tu bohaterem. Dlatego możesz wybrać dowolny kolor Firletki, a nawet zamówić ją w innych wymiarach. Wsystko po to, żeby pasowała idealnie do Ciebie i miejsca jakim dysponujesz. Dekoracja ścienna makrama zostanie przygotowana z myślą o Tobie.

Tworzę makramę ze sznurków wiodących marek, które zapewniają bogatą paletę kolorystyczną. Z pewnością znajdę barwę, o której marzysz. Korzystam ze sznurków w 100% bawełnianych. Firletka na zdjęciu wykonana jest ze sznurka o średnicy 5 mm, ale mogę również wykorzystać wersję 3 mm. Cieńszy sznurek nada splotom większą delikatność. Zabezpieczam swoje makramy perfumami do tkanin. Wprowadzają one piękny, kwiatowy zapach do pomieszczenia, a przy tym stanowią dodatkową barierę przed zabrudzeniami.

Dekoracja ścienna makrama - użyte materiały:

  • drewniany profil
  • sznurek pleciony, 100% bawełny

Wymiary markramy:

  • długość (bez uchwytu): 85 cm
  • szerokość profilu drewnianego: 55 cm

Po złożeniu zamówienia skontaktuję się z Tobą. Wtedy ustalimy, jakiej dokładnie dekoracji ściennej potrzebujesz. Dodatkowo na blogu znajdziesz wskazówkami do czyszczenia makram, zajrzyj tam 👉 Czyszczenie makramy - kilka trików

Sprawdź moje umiejętności na Instagramie. Tworzę ten profil również dla Ciebie 🙂

Darmowa dostawa

Zamów produkt

Zamawiany produkt
Dekoracja ścienna makrama "Firletka"

170,00 

Formularz zamówienia

Dlaczego zamawiasz przez formularz?

Zanim zacznę tworzyć dla Ciebie produkt, muszę poznać Twoje oczekiwania. Napisz jaki kolor i wielkość Cię interesuje, a w przypadku łapacza również napis. W ciągu jednego dnia otrzymasz ode mnie odpowiedź.

Po złożeniu zamówienia wyślę Ci fakturę do opłacenia i przystąpię do pracy. Realizacja trwa do 2 tygodni, ale jeśli zależy Ci na czasie, na pewno się dogadamy.

Inne produkty z makramy

Makrama - Sklep Internetowy Plecianki to miejsce, w którym znajdziesz autorskie produkty wykonane ręcznie techniką makramy. Naturalne torebki i dodatki do wnętrz ze sznurka.
Informacje
Zakupy
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram