O mnie

Plecianki, czyli Anka, która plecie sznurki.

Przez większość życia mieszkałam w małym domku na wsi. Mam nawet własny las, w którym zbieram gałęzie do makram. Szukam równowagi w życiu. Rękodzieło daje mi wyciszenie, pomaga radzić sobie z lękami i stresem.

Makramę odnalazłam przez przypadek. Kiedy już przestałam na siłę szukać jakiejś pasji. Początkowo spodobała mi się sama jej nazwa, a kiedy zobaczyłam makramowe dzieła, to zakochałam się na dobre.

Przez dwa lata byłam psychologiem dziecięcym. Teraz założyłam własną firmę, w której zajmuję się pleceniem. Tak tak, pleceniem. Z jednej strony plotę mądre słowa jako copywriter, a z drugiej zaplatam makramę. Właśnie dlatego w zakładce z kontaktem oprócz znanej Ci już nazwy Plecianki, znajdziesz też Grid.

Zależy mi na tym, żeby Ci, którzy otrzymują moje makramy, czuli się wyjątkowo, bo i mi ta pasja dużo daje. W moim sklepie znajdziesz naturalną, autorską, własnoręcznie wyplecioną makramę. Dodatki do domu i torebki staram się jak najbardziej "zaprzyjaźnić" ze środowiskiem. Dlatego królują tu bawełna i drewno.

Na blogu natomiast dzielę się boho inspiracjami, swoimi przemyśleniami i doświadczeniami na drodze do wewnętrznego spokoju. Nie znajdziesz tu porad psychologicznych, ale może się okazać, że mój punkt widzenia będzie Ci bliski. Nie zabraknie też nawiązań do sprawdzonej literatury.

Rozgość się, zostań na dłużej, a w komentarzach dziel się swoimi wrażeniami :)
Makrama - Sklep Internetowy Plecianki to miejsce, w którym znajdziesz autorskie produkty wykonane ręcznie techniką makramy. Naturalne torebki i dodatki do wnętrz ze sznurka.
Informacje
Zakupy
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram